Alfa Romeo PZMOT KIELCE Alfa Romeo PZMOT KIELCE
        
Chrysler Dodge Fiat Dostawcze Jeep Lancia  
 
           
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Usługi finansowe

Usługi posprzedażne

Więcej o usługach finansowych


PZM TUPolski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
ma w swojej ofercie najpopularniejsze ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, są to ubezpieczenia komunikacyjne: AC, OC, Zielona Karta, NNW, Assistance, oraz kompleksowe ubezpieczenie mieszkania i jego mieszkańców: Rodzina.

W ramach ubezpieczenia Rodzinna można objąć ochroną ubezpieczeniową mieszkanie, ale i Odpowiedzialność Cywilną w życiu prywatnym i Następstwa Nieszczęśliwych wypadków.  

Oferta dla klientów biznesowych to ubezpieczenie Business Plus, które w sposób całościowy zabezpieczy zarówno majątek trwały jak i ruchomy Twojej firmy. Ważnym elementem Business Plus jest też ryzyko Odpowiedzialności Cywilnej właścicieli firm.  W ofercie PZM TU S.A. VIG przedsiębiorcy znajdą również ubezpieczenie Assistance dla flot samochodowych.

Dla agentów ubezpieczeniowych przygotowaliśmy ciekawą ofertą w zakresie ubezpieczenia OC z tytułu prowadzonej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronach internetowych, jak i odwiedzenia naszych Oddziałów, gdzie nasze koleżanki i koledzy odpowiedzą na szczegółowe pytania dotyczące oferty.

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies