Alfa Romeo PZMOT KIELCE Alfa Romeo PZMOT KIELCE
        
Chrysler Dodge Fiat Dostawcze Jeep Lancia  
 
    www.alfaromeo.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Giulietta
 

Alfa Romeo Giulietta jednym z najbezpieczniejszych samochodów kompaktowych.
 
W roku premiery 2010, Alfa Romeo Giulietta w prestiżowym teście bezpieczeństwa Euro NCAP uzyskała najwyższą klasyfikację 5 gwiazdek w segmencie aut kompaktowych, czyniąc ją najbezpieczniejszym kompaktem na rynku. Ta ocena miała tym większe znaczenie z uwagi na fakt, iż począwszy od 2009 roku organizacja Euro NCAP zaostrzyła kryteria testowania, koncentrując się na czterech zasadniczych obszarach: ochrona pasażerów dorosłych, ochrona dzieci, ochrona pieszych oraz nowy aspekt - wyposażenie  wspomagające bezpieczeństwo, takie jak sygnalizacja zapięcia pasów bezpieczeństwa, obecność ESP i ogranicznik prędkości.

Do dnia 29 sierpnia 2012, przez okres prawie 2 lat pozycja Alfy Giulietta była niezagrożona, pomimo wielu premier marek konkurencyjnych. Wynik osiągnięty przez Alfę Romeo Giulietta (97% dorośli, 85% dzieci, 63% piesi i 86% bezpieczeństwo aktywne) wciąż pozwala jej być jednym z najbezpieczniejszych samochodów kompaktowych. Według ostatnich danych ogłoszonych w dniu 29.08.2012 roku przez instytut Euro NCAP model Alfa Romeo Giulietta zajmuje 3 pozycję w klasie małe auta rodzinne (Small Family Car).
Najważniejszym priorytetem konstruktorów Alfy Romeo Giulietta była troska o maksymalne bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Aby to osiągnąć poświęcono ponad 15.000 godzin na analizy wirtualne, przeprowadzono 100 testów zderzeniowych, 150 testów HyGe slide (wytrzymałość elementów i komponentów na siły niszczące w trakcie kolizji) oraz 100 innych prób odpornościowych podzespołów i systemów pojazdu.

Więcej o Alfa Romeo Giulietta

więcej »

 
 
PZMOT

KIELCE
KRAKOWSKA 32
25-023 KIELCE
Tel.: (41) 3481111
e-mail

PZMot znajduje się praktycznie w centrum Kielc przy ul. Krakowskiej 32 (skrzyżowanie z ul. Biskupa Kaczmarka - naprzeciw Kadzielni).
Wjazd od ulicy Krakowskiej jest kierowany drogą prowadzącą wyłącznie do naszej firmy.
W razie wątpliwości chętnie udzielimy szczegółowych informacji pod numerem telefonu 041 348 11 11.


Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies